<<  Depo Çadırları  >>

Depo Çadırı Nedir? Depo Çadırı şantiye çadırına çok benzer. Yapısı aynı olmakla birlikte, birbirinden ayrılan özellikleri mevcuttur. Depo Çadırı ürünlerimizde ürünün istenilen ölçülerde imal edilebilmesini sağlaması ve depo çadırı hazır modelleri ile de size çözümü sunmaktayız. Depo Çadırlarımız Samanlık,Ardiye,Traktör Garajı Balya deposu gibi depolama amaçlı tüm kullanım alanlarınızda kullanabileceğiniz ürünümüzdür.

Depo Çadırı Modellerini müşteri talebine göre de tasarlamak tayız.Depo alanı olarak kullanacağınız çadır sistemleri yaz ve kış aylarında mevsim koşullarına elverişli malzemeden özel olarak üretilmelidir. Depo çadırlarının en önemli özelliği kurmak için kimseden izin almanıza, ruhsat başvurusu yapmanıza gerek yoktur. İşiniz bittiğinde söker, istediğiniz diğer alana götürürsünüz.

 

Depo çadırları adı üzerinde depolama veya kapatma maksadıyla kullanılır. Belirli bir alanın kapatıp ihtiyaç duyduğumuz gerekli eşyaları güneş ve yağmur gibi etkenlerden korunması için yapılması şart olan bir yapı sistemidir betonarme yapıların aksine daha hızlı kurulum ve maliyetsiz bir sistemdir betonarme yapılar günümüz şartlarında çok prosedür gerektiren yapılardır fakat depo çadırları günümüzde izin prosedürlerini aşmış kolay sökülüp tekrar kurula bilme özelliğine sahip olduğu için bir sıkıntı yaşamazsınız.