<<  Şantiye Çadırları  >>

Şantiye Çadır, şantiye ve inşaat alanlarında kullanılan geniş hacimli yapılardır. prefabrikasyon yapılar kurulumu zor ve taşınması bir hayli çetrefilli yapılardır şantiye çadırlarımız gerek maliye gerekse pratiklik çabuk kurulum gibi bir çok alanda yüklenici ve iş verene cazip seçenekleri ile göz alıcı konumdadır bu tip çadırlar şantiye dışında yaşam alanların dada kullanılmaktadır örnek verecek olursak Mülteci Çadırları, Yaşam Çadırı, Barınak Çadırı, Depo Çadırı gibi bir çok alanda kullanıma uygundur.

 

Görünüm bakımından oval ve beşik çatı şıklarını sunmakta bu sistemler rüzgar kar ve kötü hava koşullarından çadırımızda daha çok verim almamızı sağlamaktadır

Spor sahaları üst ve yan tente kapama hizmetleri Spor sahaları üst ve yan tente kapama hizmetleri Spor sahaları üst ve yan tente kapama hizmetleri Şantiye çadırlarının faydaları saymakla bitmez. Burada önemli olan şantiye çadırları gibi önemli bir konunun deneyimli bir ekip, zamanında iş teslimi ve kaliteli ekipman kullanılarak yapılmış olmasıdır. Uzun yıllardan bu yana bir çok noktada değişik amaçlara ve ihtiyaçlara göre şantiye çadırları imalatı yapmaktayız.